DOKUMENDID
GALERII
KONTAKT
TAGASISIDE

Hiidlased õppereisil Rootsis

Kesk-Läänemere programmi Interreg IV A projekti Baces raames toimus Söderköpingi piirkonnas, Rootsis 19.-21.septembrini 2012 piiriülese koostöö raames seminar/õppereis, mille keskseks teemaks oli jahi- ja kalaturismi arendamine Läänemere saarte ja saarestike piirkonnas.

Osalejad tutvusid jahiturismi ettevõttega Mamima Hunting, külastasid ettevõtjaid Missjös ning Kallsö ja Lämmskäri saartel, heitsid pilgu Edgars Lagnö ja Tyrislöt-ile, kus asub saarestiku muuseum.

Ettevõtjad said ühisseminaril ülevaate kohalike ettevõtjate äritegevusest ja vahetasid omavahel jahi- ja kalaturismialaseid kogemusi.

Kokku osales seminar/õppereisil 56 inimest Soomest, Eestist  ja Rootsist, sealhulgas Hiiumaal jahi- ja kalaturismiga tegelevad ettevõtjad (Paavo Pruul Sea Rock OÜ Pruuli Puhketalu, Kalle Laid  OÜ Kauste puhkemajad, Jaanus Pauklin  Hiiujorn  Pauka Puhkema ja Siim Rätsep Hõbekala külalistemaja ja kalakohvik) Baces projekti seiregrupi liikmed Ingrit Kera ja Piret Sedrik ning projektimeeskonna SA Tuuru ja Eurohouse liikmed.

Vt pilte galeriist
Vt lisa www.baces.eu