DOKUMENDID
GALERII
KONTAKT
TAGASISIDE

Kesk-Läänemere programmi Intgerreg IV A projekti BACES seminar

Tammisaaris, Soomes toimus 19.-22.märtsini 2012 piiriülese koostöö raames projekti BACES seminar/koolitus, mille keskseks teemaks oli interaktiivsete võimaluste kasutamine Läänemere saarte ja saarestike ettevõtete tutvustamisel. Toimus praktiline GIS kaarti (andmete geograafilise sisestamise süsteem) õppus, kus tutvustati BACES projekti juba sisestatud andmete baasil Google Earth´i  ettevõtjate andmete üleslaadimise võimalusi.

Seminaril osales 14 inimest Eestist, Soomest ja Rootsist, kes  jagasid kogemusi ning ideid, kuidas paremini tutvustada BACESe piirkonna ettevõtjaid ja muuta piirkond turistidele atraktiivsemaks. Projekti lõpuks (2013 aprill) raames valmib Läänemere saari ja saarestike tutvustav ülevaatlik  GIS-kaart, mis on mõeldud kasutamiseks nii omamaiste kui välisturistidele.

Praktilise koolitusel arutati ka projekti piirkonna ettevõtjatele 2012.a mais korraldatava õppereisi kava. Õppereisil on plaanis külastada omatoidu messi, erinevaid oma- ja ökotoiduaineid kasutavaid toitlustusettevõtteid, majutusettevõtteid, külalissadamaid jne.