DOKUMENDID
GALERII
KONTAKT
TAGASISIDE

Kesk- Läänemere programmi Interreg IV A projekti Quadruple Helix lõpukonverents

29.-30. augustil 2011 toimub Kärdlas, Vabrikuväljak 1 (Tuuru maja)  Kesk- Läänemere programmi Interreg IV A  projekti Quadruple Helix lõpukonverents.

Quadruple projekti partnerid jagavad konverentsil oma kogemusi uuringutest ja praktilisest tööst projektis. Osalejatel  on võimalus tutvuda naisettevõtlusega Hiiumaal, süvendada piiriülest klastertegevust, leida võimalikke uusi äripartnereid selleks, et süvendada piiriülest koostööd ja muuta seeläbi naisettevõtlust Kesk-Läänemere piirkonnas konkurentsivõimelisemaks ja meie kõigi elu paremaks.

Kesk-Läänemere programmi projekti Quadruple Helix eesmärgiks on arendada ja tugevdada Läänemere piirkonda stimuleerides turismisektori klastreid ja arendades uuenduslikke tugimeetmeid turismisektori mobiilsides, naisettevõtjate sotsiaalses võrgustumises.

Quadruple Helix juhtpartneriks on  Norrtälje Kommuun (Rootsi), Partneriteks on : Stockholmi Maavalitsus (Rootsi), BalticFem (Rootsi), Kuninglik Tehnoloogia, Tootmise ja Juhtimise Instituut (Rootsi), Åbo Akadeemia Ülikool (Soome), Eurohouse (Eesti), Läänemaa Turism (Eesti), Sihtasutus Ülikoolide Keskus Saaremaal (Eesti).